Forumun kullanımı

Forum hakkında yönetime iletmek istediğiniz öneri, tavsiye, eleştiri, şikayet gibi konuları burada yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Birol Salman
Mesaj Panosu Yöneticisi

Forumun kullanımı

Mesaj gönderen Birol Salman » Prş May 11, 2017 9:24 pm

Forum kullanımı gayet kolay ve işlevseldir. Bilmeyenler için kısa bir anlatım yapmak istiyorum.

Foruma yazmak ve okumak için önce ekranın sağ üst köşesinde bulunan kayıt yazan yeri tıklıyoruz. Ardından "kullanım koşullarını kabul ediyorum" yazısını taklayıp kayıt erkranına geliyoruz.
Burada istenilen bilgileri eksiksiz ve hatasız giriyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken şeyler; kim olduğunuzu bilmemiz açısından kullanıcı adınızı gerçek isim ve soy isminiz yapmanız gerekiyor. Aksini yapanların üyelikleri onaylanmayacaktır.
Mevcut bir mail adresi giriyoruz.
belirleyeceğiniz herhangi bir şifreyi; "Şifre" Şifreyi doğrula" kutucuklarına yazıyoruz. ikiside aynı olacak.
Türkiye saatine göre Dil ve zaman ayarlarını değiştirmenize gerek yok.
Son olarak "Kayıt doğrulaması" yazan yerdeki 2+2 kaç eder sorusunun cevabını yanındaki kutucuğa 4 olarak yazıyoruz.
Hepsi bu kadar. Kayıt işleminiz gerçekleşmiştir. Kaydınız yönetici tarafından incelenip doğrulandıktan sonra yine ekranın sağ üst köşesinde bulunan "Giriş" yazan yerden kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilir ve forumu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir